Sīkdatņu politika

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošanas politika sabiedrības ar ierobežotu atbildību ’’SD Trading’’ tīmekļa vietnē www.sdtrading.lv (turpmāk – Mājas lapa), sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī jūsu tiesības mainīt un izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošāku sīkdatņu lietošanu.

Izmantojot Mājas lapu jūs piekrītat sabiedrības ar ierobežotu atbildību ’’SD Trading’’ sīkdatņu izmantošanas politikai un apstiprināt to, ka esat izlasījis šo politiku un saprotat tās noteikumus.

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir maza apjoma faili, kas tiek saglabāti jūsu izmantotajā interneta pārlūkprogrammā brīdī, kad tiek atvērta Mājaslapa, ja vien jūs neesat atspējojis sīkdatņu izmantošanu.

Kādi ir sīkdatņu lietošanas mērķi?
Sīkdatnes tiek lietotas Mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai. Tās palīdz atcerēties jūsu veiktās darbības un veiktās izvēles. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām. Sīkdatnes un ar tām iegūtā saistītā informācija nekādā gadījumā netiek lietota, lai jūs personiski identificētu.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?
Mājas lapas darbības nodrošināšanai tiek izmantotas pastāvīgās un sesijas sīkdatnes, kuras atšķiras ar to glabāšanas ilgumu un izmantošanas mērķiem. Sesijas sīkdatnes tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā līdz konkrētās sesijas beigām un uzreiz pēc tam tiek dzēstas. Savukārt pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas pārlūkprogrammā līdz tās tiek dzēstas.

Kā mainīt un izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošāku sīkdatņu lietošanu?
Lielākā daļa pārlūkprogrammu ar iestatījumu palīdzību atļauj jums mainīt un izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošāko sīkdatņu lietošanu. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu lietot sīkdatnes, notīriet vai bloķējiet sīkfailus. Vairāk par to, kā mainīt un izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošāku sīkdatņu lietošanu var lasīt populārāko pārlūkprogrammu tīmekļa vietnēs: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera.